Iphone Çakma ve Sahte Şarzlar Tehlike Saçıyor

Online İnternet üzerinden Apple Şarzı Almadan Önce Bir kez Daha Düşünün.
url.jpg
İngiltere de  Watchdog Ticaret Standartları tarafından yayınlanan çalışmada,  sahte Apple şarjları yüzde 99’u  temel güvenlik testinden başarısız Oldu

4.jpg
Müfettişler internet üzerinden dünyanın dört bir yanından farklı perakendeciler den 400 Apple şarjı satın aldı ve  İngiltere’de mağazalarda satılması  için geçmesi gereken testler aracılığıyla koydu. Toplamda, 397 şarj başarısız oldu.

images.jpg

Dünya genelinde Ev Yangınları Gibi Yangınların Nedenlerinin Bir Çoğu ÇakmaSahte Telefon Şarzlarından Dolayı Çıktığı Ortaya Çıktı.

yangin_5266.jpg

ucuz fırsatcılar sizi cezbetmek için çevrimiçi platformları kullanıyor. ‘Rab Toby Harris’, Ticaret Standartları başkanı, yaptığı açıklamada ,
Ekim ayında, Apple online Sahte Şarz Satıcılarına karşı bir dava Açtı bu Amazon’da satılan iPhone şarjlarının yüzde 90 oranında sahte ortaya çıktıkdan  sonra, Eğer çevrimiçi satın Almış Olduğunuz bir IPhone şarj kablosu varsa,  Bu Şarjın güvenli olup olmadığını Apple Sitesinden Öğrene Bilirsiniz.

Eğer iyi niyetli bir Apple cihazı satın almak için, Apple şirketinden ya da başka bir güvenilir satıcıdan doğrudan satın almak en iyisidir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s