Türkiyenin En iyi Hosting Firması Huust.com

Huust.com Nedir ?

Huust.com Türkiyenin en önde gelen güvenilir ve kaliteli bilişim firmalarından biridir. Bilişim sektöründe önde gelen kurumsal bir şirketdir. kalitesi ve uygun fiyatlarıyla müşterilerinin seçim nedenidir.

Huust.com’un Hizmet Verdiği Alanlar.

Web hosting, bayi hosting, alan adı, VPSkiralık sunucu, co-location, web tasarımı, SSL sertifikası ve güvenlik ihtiyaçlarınıza Kadar çözümler sunar.

Alan adı kaydı ve alan adı transferi

Alan adı kaydınızı huust.com bilişim firmasından kaliteli ve güvenli bir şekilde 700’e yakın çeşit alan adı uzantısını seçip satın alabilir. alan adınızı huust.com’un kolay kullanışlı panel arayüzü sayesinde domaininizi yönetebilirsiniz. veya kayıtlı olduğunuz domain firmasından kaydınızı Kolay ve güvenli bir şekilde huust.com’a Daha uygun fiyatlara Transfer edebilirsiniz.

Web Hosting Paketleri

huust.com’un Hosting Paketleri üç temel hosting çeşidi sunup siteniz veya sitelerinize uygun paketi seçip daha güvenli ve kaliteli barına bilirsiniz.

Peki bu üç temel hosting çeşidi nedir ?

  • Paylaşımlı Hosting                                                                                                                     Yüzlerce farklı web sitesi bir bulut sunucuda barınarak Paylaşımlı hosting‘in maliyeti de diğer geriye kalan iki çeşit hosting çeşidin’den daha uygundur ve başlangıç için de gayet iyidir.
  • Sanal Sunucu (VPS)                                                                                                                   Vps sanal sunucuda kişiye özel ayrılan alan ile oluşturulan ve ayrılmış kaynakların sadece sizin kullanımınıza sunulduğu hosting türüdür. Paylaşımlı hostinge göre daha az kişiye paylaştırıldığından paylaşımlı hostinge nazaran daha seri ve güvenli veri aktarımı sağlarsınız.
  • ÖZEL SUNUCU                                                                                                                             sadece sizin kullanımınıza özel olan bir hosting türüdür. Özel Sunucu üzerinde bulunan bütün alanı siz kullanırsınız ve yazılımları siz seçip özelleştirilebilir. Yüksek trafiği olan ve yoğun kaynak kullanan web siteleri için gereklidir.

    Huust.com’un uygun fiyat çeşitli SSL Sertifikaları

  • Sitenizdeki verilerin şifrelenmesi ve deşifre edilmesindeki güvenlik ve gizliliği sağlar.
  • veriyi gönderenin ve verileri alanın doğru yerler olduğunu garanti eder.
  • İletilen dokümanların tarih ve zamanını doğrular.
  • Dokümanların arşivini oluşturulmasını kolaylaştırır.
  • Huust.com SSL Sertifikaları 128 ila 256 Bit arası destek vermekdeHuust.com Güvencesi İle sizde domain,hosting,vps,ssl ihtiyaçlarınızı uygun fiyata kolayca satın alabilirsiniz.
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s